IMG_0765.JPG

Ahojte!

Volám sa Nicol a rozhodla som sa založiť si túto stránku, pretože cestovanie a dobré jedlo sú presne tie okamihy, ktoré ma na mojom živote bavia a napĺňajú. Aktuálne som bola v približne v 40 krajinách sveta v mojich takmer 30-tich rokoch. Pred 2 rokmi som sa stala mamou nášho malého Adamka a spolu s mojím manželom sú títo dvaja chlapi mojími najobľúbenejšími cestovateľskými parťákmi.

Pamätám si, že keď som dostala svoju prvú veľkú výplatu celú som ju doslova oplieskala na cestovanie. A myslím, že do dnešného dňa mi tento návyk ostal. Aj keď dnes by som to nenazvala oplieskavaním peňazí ale investovaním peňazí. Pretože cestovanie ma formuje, cestovanie ma inšpiruje, cestovanie mi dáva zážitky a skúsenosti, ktoré mi nikto nikdy nemôže zobrať, chvíle, ktoré robia moju dušu naplnenou a  šťastnou. 

Baví ma plánovať, teší ma tvoriť, zbožňujem zjednávať, milujem spoznávať a napĺňa ma učiť sa stále nové a nové veci. Keď sa všetky tieto veci stretli vznikla z toho dokonalá vášeň "cestovanie". Keď k tomu pridáme radosť z fotenia a dobrého jedla, Seeseetravel je na svete :) Koncept, ktorý mňa robí šťastnou a verím, že vám bude prínosom. 

Mellow_Yellow_Top_Table-498.jpg

Email 

Sledujte ma

  • Facebook
  • Instagram
IMG_5581.jpg