top of page

Ako vyzerať štíhlejšie v plavkách? 8 tipov, ktoré vám zaručia super postavu na fotke.Od Seeseetravel

Žena, plavky a fotoaparát - to môže byť celkom náročná kombinácia. Ale nemusí byť! Stačí ak viete ako sa správne postaviť, kam dať ruky, ako nastaviť tvár a zrazu nemusíte použiť ani photoshop a super fotka je na svete.

Dominikánska republika pláž
Dominikánska republika východ slnka

Nižšie som pre vás milé dámy spísala niekoľko super tipov ako zdokonaliť už svoje dokonalé krivky na letných fotkách. Nech sa páči.


Ruky hore!

Táto póza predlžuje trup, zužuje pás, takže celá pôsobíte štíhlejšie.

Kambodža ostrov - ruky hore
Kambodža ostrov - ruky hore

Prekročte nohy

Jedna noha pred druhou vám zaručí, že vaše nohy budú vyzerať opticky chudšie. Tak neváhajte, šup jednu nohu pred druhú, bok, ktorý je ďalej mierne vpred a jemne pokrčte predné koleno. Nech sa páči super póza je na svete.

Kambodža ostrov - prekročte nohy
Kambodža ostrov - prekročte nohyRuky na boky

Ruky na boky sú tiež jednou zo super alternatív ako svoje ruky "zabaviť". Vaše prsty by mali byť v rovine s pupkom a vaše lakte smerovať rovno. Negatívny priestor medzi vašim pásom a lakťami zvýrazní tú najtenšiu časť vášho tela.

Malta pláž- ruky na boky
Malta pláž- ruky na boky

Vystrite sa

Na toto zabúdame nie len pri fotení v plavkách ale aj v bežnom živote. Žena môže byť aj celá ovešaná Karlom, Gucci či Pradou, ale pokiaľ sa hrbí tak to rozhodne zničí celý dojem. Pri plavkách to platí viac ako kdekoľvek inde. Vždy dbajte na to, aby ste pri fotkách boli krásne vystretá. Nikto predsa nechce ukázať Michelina na brušku.

Kambodža pláž
Kambodža pláž - vystrite sa

Brada hore

Zabránite tak tieňu, ktorý prirodzene vrhá vaša vlastná brada. Dostaňte ju trochu vyššie nad rovnobežku so zemou aby vám na tvár pristálo viac slnka.


Pokľaknite

Presne tak. Táto póza urobí s vášho zadku dve krásne guľaté marhuľky. Navyše schová všetko, čo nechcete aby bolo vidieť, vrátane celulitídy, ktorú samozrejme nemáme :)

Kambodža - pokľaknutie
Kambodža pláž - pokľaknutie

Postav sa na špičky

Aktivujte svoje svaly na nohách, len tým, že sa postavíte na špičky. Práve vďaka aktívnym svalom vyzerajú nôžky hneď o čosi lepšie a celistvejšie.


Foť sa pri západe slnka alebo miernejšom slnku

Priame slnko toho ukáže veľmi veľa a to predsa nechceme. Pokiaľ máme v pláne, čo to na fotke schovať, je lepšie zvoliť si miernejšie slnko ideálne pri západe. Navyše svetlo pri samotnom západe slnka veľa krát hrá rôznymi farbami (ružová, červená, fialová) a samotná fotka tak má úplne iný nádych.


Dominikánska republika východ slnka
Dominikánska republika východ slnka


Dievčatá a keď už teraz viete ako na to, očakávam, že mi potom nejaké tie peckové fotky aj pošlete. Treba sa pochváliť ♥️ a ja sa tomu budem veľmi tešiť.


Samozrejme najdôležitejšie je byť so sebou spokojná, taká aká ste. Mať sa rada a prijať aj všetky tie malé nedokonalosti, ktoré nás vlastne robia dokonale krásnymi. Ale všetko je cesta a kým nie sme dostatočne komfortné ukázať svetu akúkoľvek fotku v plavkách, ukážme len tie, ktoré stoja za to!
bottom of page