Tvoja dovolenka
sa práve začína

DSCF3683 2.JPG

Chcete zažiť vysnívanú dovolenku za rozumnú cenu ale nechce sa vám venovať hodiny plánovaniu a hľadaniu tých najkrajčích miest, hotelov, reštaurácií, ktoré naozaj stoja za to? Nechajte to na mňa a vy si už len vychutnajte výsledok :)

*súčasťou každého balíka je interaktívna mapa

image.png

VEĽKOMESTO

vašich snov

Predĺžený víkend vo vašom vysnívanom meste? Prečo nie! Dostanete kompletný itinerár vrátane tipov na dopravu, super reštaurácií a len tých top miest, ktoré sa naozaj oplatí vidieť. Vy si to len jednoducho užijete :)

od 70 eur

IMG_9207.JPG

za JEDLOM

zážitková gastronómia

Víkend v raji s tým najlepšim jedlom na tanieri? Vyberiem pre vás TOP reštaurácie, kaviarne a drinky vo vašom vysnívanom meste. Nemusíte nič, len si vychutnávať. Od raňajok z po druhú večeru.

od 50 eur

IMG_9397_edited.jpg

SUPER DARČEK

Severné Írsko

Super darček pre všetkých, ktorí milujú Game of Thrones! Po stopách najlepšieho seriálu všetkých dôb naprieč severným Írskom. Darujte nápaditý darček s unikátnou mapou.

50 eur

IMG_0303.JPG

s BATOHOM

Exotika

Batoh cez rameno a ide sa! Aj takto môže vyzerať vaša niekoľko týždňová dovolenka. Výber tých najrýchlejších a najlacnejších dopravných prostriedkov, top miesta, super ubytovania, najlepšie lokálne reštaurácie, šikovné tipy, interaktívna mapa a omnoho viac. 

od 150

IMG_6191.JPG

PRÍRODA

Turistika

Turistika, príroda či ferraty? Na Slovensku či v zahraničí. Pre odvážnych aj pre autoturistov. Detailné mapy, odporúčania na turistické chodníky, reštaurácie, ubytovania aj sprievodci. Pre páry ale aj rodiny.

od 50 eur

IMG_7255.JPG

PLÁŽ

Oddych

Zišiel by sa vám oddych a válanie sa pri mori? Ale rezortov je príliš veľa a vám sa nechce strácať čas hľadaním tých najlepších? Vyberiem pre vás tie top rezorty za super ceny. Vrátane tipov na dopravu, výlety či reštaurácie.

od 50

Žiadosť o nezáväznú ponuku
Napíšte mi a priblížte sa o krok vpred k vašej vysnívanej dvolenke a hlavne bezstarostnej!

Ďakujem za správu :) Teším sa, že ste sa rozhodli priblížiť svojej vysnívanej dovolenke bez starostí!

 

Nenašli ste sa ani v jednom balíčku? Chcete niečo, čo tu nie je? Nenadchol vás Londýn a radšej by ste zažili víkend New Yorku? Alebo by ste sa radšej potápali v trhline Silfra? Či túžite pozorovať divoké zvieratá v Keni? Nie je problém. Vy snívajte a mňa nechajte vaše sny realizovať. Neváhajte mi napísať a priblížte sa o krok vpred ku vašej vysnívanej dovolenke.